Zeptejte se, rádi poradíme ->

Třeboň - bazén 4,5x3x1,2m se zastřešením a kompletním zateplením

V malebném prostředí u Třeboně byla nedávno dokončena realizace našeho zapuštěného bazénu, který se stal ústředním bodem zahrady. Tento elegantní obdélníkový bazén o neobvyklých rozměrech 4,5x3x1,2 metru je nejen estetickým doplňkem, ale také praktickým místem pro relaxaci a osvěžení. Tento bazén s životností až 50 let je vyhotoven v modré barvě, která přináší do zahrady příjemný a uklidňující prvek. Tato barva navozuje dojem čistoty a hloubky vody, což zvyšuje atraktivitu celého prostoru. Obdélníkový tvar bazénu je ideální pro moderní zahradní design a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné plavání i pro rodinné vodní hry.

Dalším z klíčových prvků této instalace je eloxové zastřešení v stříbrné barvě. Toto zastřešení nejenže:

  • chrání bazén před nečistotami,
  • nepříznivými deštovými a povětrnostními podmínkami,
  • ale také umožňuje prodloužení koupací sezóny.

Speciálně navržené prodloužené oubousměrné kolejnice, které byly vyrobeny na míru, zajišťují snadnou manipulaci se zastřešením a maximální přístupnost k bazénu.

Zároveň děkujeme mockrát zákaznici za její úžasný e-mail: 

Dobrý den,

spokojenost. Hlavně monteři, kteří byli ochotný, rychlí a vše vysvětlili. Ty jsou asi u Vaši firmy důležitější než ty co dělají objednávky. Těch si važte, tak příjemný a ochotný lidi nenajdete a též jsem se dlouho nesetkala.

K******** Monika

 

Pro zajištění maximální bezpečnosti jsme bazén vybavili bezpečnostním bazénovým lemem. Tento prvek chrání nejen uživatele bazénu od ostré hrany dlažby, ale také velmi snižuje finanční náklady, kdy nemusíte kupovat extra drahou zaoblenou dlažbu okolo bazénu a nemusíte řešit náročné 100% precizní řezání dlažby.

Kompletní zateplení bazénu je další významnou výhodou pro zákazníka, který se tak nemusí o nic starat. Zateplení v kombinaci se zastřešením pomáhá udržovat optimální teplotu vody, což umožňuje využívat bazén i během chladnějších dnů. Navíc zateplení přispívá k energetické úspornosti, protože snižuje tepelné ztráty a tím i náklady na ohřev vody. Navíc se o úklid stará bazénový robotický vysavač, který čistí dno, stěny i vodní linku.

Tato realizace bazénu do země u Třeboně je skvělým příkladem spojení estetických a funkčních prvků, které společně vytvářejí harmonický a praktický zahradní prostor. Díky moderním technologiím a kvalitním materiálům jsme vytvořili bazén, který bude majitelům přinášet radost a relaxaci po mnoho let.

 

Rádi potěšíme i vás! Spokojenost našich zákazníků je pro nás vždy hlavní prioritou.

Na naše webu je spoustu příkladů a fotografií z realizací od našich zákazníků. Můžete si prohlédnout jejich bazénové příběhy a nechat se jimi inspirovat. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme a uděláme radost!

 

Využijte nejvýhodnější nabídky do 30. 6. 2024. Doprava po celé ČR zdarma. Zadejte si nezávaznou poptávku.
Šipka
Máte dotaz? Napište nám.
Hned se Vám ozveme.
Odesláním souhlasíte s bezpečným
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Plastové Bazény .eu - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Obrázky a barvy mohou být pouze ilustrační. Uvedené ceny jsou bez 12% DPH. TOPlist