Zeptejte se, rádi poradíme ->
Bazénový lem
Bazénový lem
Přemýšlíte, jak vyřešit lem bazénu? Buď si můžete přes hranu bazénu dát takzvaný bazénový lem s nosem jakéhokoliv materiálu, terasová prkna nebo bazénový lem betonový v podobě dlažby. A nebo vám můžeme vyrobit velmi oblíbený bazénový lem plastový.
+ UV ochrana
+ Bezúdržbovost
+ Bezpečnostní funkce
+ Snižuje výrazně náklady na dlažbu
+ Zachytí nečistoty
+ Odolnost proti chemikáliím
Cena: 3 200 Kč
Zaslat nabídku

Lem nabízíme jen k našim bazénům, samostatně se neprodává.

Plastový bazénový lem s UV ochranou, který se snadno udržuje a je odolný proti chemikáliím používaným k údržbě bazénu a rovnou vám ho už přivezeme upevněný na bazénu přímo z výroby a nehrozí tak žádné uvolnění v případě "silných vln" nebo špatných povětrnostních podmínek.

Za něj se děti velmi rádi drží, protože se nerozpálí od sluníčka jako všechny jiné bazénové lemy kolem bazénu. Nezdá se to, ale díky tomu, že je nad povrchem, tak zachytí i hodně nečistot, které by se jinak dostaly do zapuštěného bazénu. Pokud si například pod něj zasunete dlažbu, terasová prkna nebo kamenný koberec, tak to vypadá designově skvěle, a navíc to plní svojí bezpečnostní funkci. Díky němu se vám výrazně sníží náklady například na dlažbu, protože nebudete muset kupovat extra drahou zaoblenou dlažbu a nebudete muset řešit náročné řezání dlažby. Můžeme vám ho dodat v modré nebo šedé barvě. Modrá a šedá se dobře hodí k bílému bazénu, která mu dodá další punc luxusu a nerozpálí se zdaleka tolik jako například hliníkový nebo nerezový lem.

Bazénový lem plastový modrý kolem bazénu
Betonový bazénový lem s nosem kolem bazénu
Šipka
Máte dotaz? Napište nám.
Hned se Vám ozveme.
Odesláním souhlasíte s bezpečným
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Plastové Bazény .eu - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Obrázky a barvy mohou být pouze ilustrační. Uvedené ceny jsou bez 12% DPH. TOPlist