Zeptejte se, rádi poradíme ->
Bazénové vysavače
Bazénové vysavače
K našim bazénům nabízíme za zvýhodněné ceny několik typů vysavačů do bazénu od ručních po automatické, které čistí dno, stěny i vodní linku. Nabízíme klasické s dlouhými napájecími kabely pro snadnou manipulaci či máme i akumulátorový bazénový vysavač.
Zvýhodněné ceny k našim bazénům
Vyčistí dno, stěny i vodní linku
Akumulátorový bazénový vysavač
Německá precizní výroba
Extrémně jemný filtr 5 mikronů
Cena: od 1 800 Kč
Zaslat nabídku

Robotický vysavač do bazénu Orca 300 PRO

Snili jste o tom, že budete mít bazén bez nečistot a nemuseli jste při tom hnout ani prstem? Tak pro vás je ideální tento robotický vysavač bazénu s čerpadlem o vysokém výkonu 15 m³/h, který vyčistí automaticky nejen dno, ale i stěny a dokonce i vodní linku. Má velmi kvalitní a velké čistící kartáče, které jsou vepředu i vzadu, každý se svým vlastním pohonem a díky tomu nevynechá žádné nečistoty a poradí si tak i s odstraněním řas a baktérií. Jeho gumové pásy slouží k výbornému přisátí na stěny bazénu.

Robotický bazénový vysavač Orca 300 PRO má dokonce rovnou dva vyjímatelné filtrační koše, které jsou extrémně jemné (pouze 5 mikronů), takže dokáže vysát i ty nejmenší nečistoty. A to z něj dělá bezkonkurenční vysavač na bazény v poměru ceny ke kvalitě. Samozřejmě je připraven i na bazény se slanou vodou.

Pro snadnou manipulaci má plovoucí rukojeť a velmi jednoduše se čistí, protože filtrační koše se lehce vyjmou shora vysavače a jen je stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Délka přívodního kabelu je dokonce 15 metrů pro jeho snadnou manipulaci. Jedná se o německou precizní výrobu.

Cena: 15 620 Kč

Akumulátorový bazénový vysavač Orca 300 AKU

Pokud vás výše uvedené automatické vysavače bazénů nezaujaly dostatečně, tak nyní pro vás máme novinku v podobě AKU vysavače do bazénu se stejnými vlastnostmi jako je robot Orca 300 PRO výše. Na jedno nabití baterie vydrží skvělé 2 hodiny, což bohatě stačí na všechny rozměry zahradních bazénů do země. I přes jeho velkou výdrž baterie se rychle nabíjí a to jen 4,5 hodiny. Tento bateriový bazénový vysavač je dodáván i s nabíječkou v ceně.

Cena: 15 620 Kč

 

Automatický bazénový vysavač Orca 50 PRO

Tento robot do bazénu vám spolehlivě vyčistí celé dno díky jeho kvalitním spodním kartáčům a funguje nezávisle bez filtrace. Je tak velmi jednoduchý na obsluhu. V průběhu vysávání bazénu dochází k menšímu rozvíření vody, díky kterému voda nestojí a tím pádem se tak zlepšuje její kvalita a údržba včetně nákladů je pak jednodušší. Vzhledem k jeho vysoké kvalitě ho můžete bezstarostně používat i v plastových bazénech se slanou vodou.

Tento automatický vysavač do bazénu se velmi lehce čistí a vám to zabere minimum práce i času. Stačí jen vyjmout filtrační sáček a opláchnout ho pod vodou. Přístup k filtračnímu sáčku je shora, což je velmi praktické.

Velkou výhodou je i dlouhý napájecí kabel, který měří 9 metrů, takže bohatě vystačí na jakýkoliv rozměr bazénu.

Automatický vysavač bazénu Orca 50 PRO je navíc velmi lehký, váží pouze 4 kg a je konstruován tak, že z něj voda rychle odteče po vyndání z bazénu, tak aby nezvyšovala jeho hmotnost.

Cena: 8 256 Kč

 

Ruční bazénový vysavač De Lux + kapičkový tester pH+Cl

Téměř nikdo se neobejde bez klasického ručního vysavače do bazénu, protože jen ten se dostane do všech záhybů schodů a hran díky jeho štětinám po stranách. Ruční vysavač do bazénu se nasazuje na skimmer přes plující hadici přes kterou se odsávají nečistoty do filtrace a má v sobě závaží, aby lépe držel při čištění ve vodě. Součástí je kompletní vybavení De Lux i s teleskopickou tyčí, spirálovou hadicí a samozřejmě hlavicí s bočními kartáči.

Cena včetně kapičkového testeru: 1 800 Kč

Šipka
Máte dotaz? Napište nám.
Hned se Vám ozveme.
Odesláním souhlasíte s bezpečným
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Plastové Bazény .eu - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Obrázky a barvy mohou být pouze ilustrační. Uvedené ceny jsou bez 12% DPH. TOPlist