Zeptejte se, rádi poradíme ->
Osvětlení bazénu
Osvětlení bazénu
Osvětlení bazénu vytváří krásný dekorativní prvek bazénu. Speciální systém umožňuje výměnu žárovky bez nutnosti vypouštění vody. Na hlavní fotce můžete vidět osvětlení bazénu 7x3x1,5m jen jedním světlem z naší nabídky.  
Cena: od 5 800 Kč
Zaslat nabídku

Mezi jeden z oblíbených dekorativních prvků bazénu patři rozhodně osvětlení. V naší nabídce najdete výběr kvalitních světel o výkonu 300 W nebo úspornějších LED světel. Mimo jiné nabízíme i barevné osvětlení využívající LED technologii. Níže uvádíme jedny z nejprodávanějších možností.

Světlo do bazénu 300W / 12V + trafo + propojovací krabička

cena: 5 800,-

Toto podhladinové světlo se může stát dokonalým estetickým prvkem pro váš bazén. Dosahuje výkonu 300 W a je určené pro všechny typy bazénů. Vyrobeno je z kvalitního bílého plastu ABS.

Samotné osazení je díky plastové dóze velmi snadné, stejně tak jako případná výměna parabolické žárovky 300 W / 12 V. Pro tento technický zásah stačí reflektor vytáhnout na hladinu. Součástí výrobku je 2,5 metrový kabely. Součástí je samozřejmě i propojovací krabička, a bezpečnostní transformátor určený právě pro podvodní světlomety - 230V/12V, 300W s krytím IP44.

LED bílé bazénové světlo + trafo 100W / 12V + propojovací krabička

cena: 6 900,-

Toto světlo je vodotěsné s přívodním kabelem o délce 3,6 metru a je vybaveno 252 vysokovýkonnými LED diodami, které poskytují jasný a intenzivní světelný výkon. Je energeticky úsporné a má dlouhou životnost, což znamená, že poskytuje výkonné osvětlení bazénu po mnoho let. Je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a kvalitní osvětlení pro svůj bazén. Svítí pouze bíle.

 

Barevné LED bazénové světlo + trafo 100W / 12V + propojovací krabička

cena: 7 400,-

252 vysokovýkonných multi-barevných LED diod s přívodním kabelem o délce 3,6 metru. NESVÍTÍ BÍLE, pouze barevně: modrá, červená, zelená, žlutá, poté se barvy prolínají.

Šipka
Máte dotaz? Napište nám.
Hned se Vám ozveme.
Odesláním souhlasíte s bezpečným
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Plastové Bazény .eu - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Obrázky a barvy mohou být pouze ilustrační. Uvedené ceny jsou bez 12% DPH. TOPlist