Zeptejte se, rádi poradíme ->
Zateplení bazénu
Zateplení bazénu
Vždy se snažíme, abyste měli stavbu našeho bazénu co nejjednodušší a proto nabízíme i stavební materiál v podobě polystyrenu na zateplení bazénu a železné armatury (drátů). Každý zákazník ocení něco jiného a my se snažíme všem vyjít vstříc.
1) Polystyren si můžete zajistit sami
2) Nebo vám ho dodáme
3) Či vám bazén kompletně zateplíme

Cena: od 2 000 Kč
Zaslat nabídku

1) Pokud například máte na výkopové práce stavební firmu, tak většinou si zajišťuje polystyren pod bazén i okolo bazénu sama včetně železné armatury. Můžete si ho tedy zajistit vlastní cestou.

2) Pokud si naopak vše děláte svépomocí, tak se vám určitě bude hodit, že vám polystyren na bazén přivezeme my, protože doprava polystyrenu ze stavebnin či e-shopů je hodně drahá kvůli jeho velkým rozměrům. Nepočítaje váha železných drátů. A vy tak výrazně ušetříte. Vám můžeme nabídnout:

  • Polystyren pod bazén: 2 000 Kč
  • Polystyren na boky bazénu: 139 Kč za m2
  • Železnou V armaturu: 30 Kč za kus
  • Potřebné počty vám samozřejmě spočítáme, stačí nás kontaktovat.

3) A ten, kdo nechce mít s ničím práci, tak mu nabízíme zajištění kompletní tepelné izolace bazénu. Plastový bazén již přivezeme celý zateplený přímo z výroby včetně železné armatury v žebrech bazénu. Po naší montáži bazénu pak už nemusíte nic řešit a rovnou můžete bazén obetonovat suchým betonem.

Akční cena kompletního zateplení boků (polystyren + železná armatura): 13 500 Kč + zateplení dna bazénu: 2 000 Kč.

Šipka
Máte dotaz? Napište nám.
Hned se Vám ozveme.
Odesláním souhlasíte s bezpečným
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Plastové Bazény .eu - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Obrázky a barvy mohou být pouze ilustrační. Uvedené ceny jsou bez 12% DPH. TOPlist