Zeptejte se, rádi poradíme ->
Automatická úprava vody v bazénu
Automatická úprava vody v bazénu
Pro ty, kteří nechtějí ručně měřit kvalitu vody v bazénu, což se dělá hlavně kapičkovým testerem, tak máme automatická zařízení, které se o práci postarají za vás. Od úpravy pH po celý systém automatického řízení včetně aplikace do telefonu.
Cena: od 9 000 Kč
Zaslat nabídku

Hlavním krokem k ulehčení si práce s vodou v bazénu je přechod na takzvanou slanou vodu, kdy se díky elektrolýze soli voda automaticky dezinfikuje. (poznámka: slanost v moři je cca osmi až deseti násobně vyšší). Tím vám odpadá práce s chlorováním bazénu, díky čemuž i ročně ušetříte, protože sůl se z vody nevypařuje. Pak už si jen musíte hlídat hlavně pH vody. To můžete klasickým kapičkovým testerem a v případě špatných hodnot dolít do bazénu většinou pH – mínus, protože většina v ČR má tvrdou vodu. Tato bezchlorová úprava vody v bazénu do země je určena pro všechny, kterým vadí klasický chlor nebo mají problém s ekzémy a pokožkou, protože slaná voda jí akorát prospěje.

Cena autochloru na slanou vodu: 17 500 Kč

 

Automatická úprava pH v bazénu

Pokud se vám často stává, že se před vstupem do bazénu nesprchujete nebo jednoduše se u vašeho bazénu „dveře netrhnou“ a máte často hodnoty pH špatné, tak si můžete pořídit automatické hlídání a dávkování pH. K tomu vám poslouží digitální automatická úprava pH v bazénu - SEKO VA DOS ECO s pH sondou. Tato digitální peristaltická dávkovací pumpa je výkonná a bez problémů si poradí i s osmi metrovým zapuštěným bazénem. pH sondu je potřeba minimálně jednou měsíčně kalibrovat. Kalibrační roztok je součástí dodávky.

Cena: 9 000 Kč

Kanystr pH - Mínus tekutý - 28 kg: 1 090 Kč

 

Kompletní úprava vody v bazénu

Nejnáročnějším zákazníkům nabízíme automatickou dávkovací stanici VA DOS BASIC SALT - pH + ORP (Au) včetně spínání, která lze napojit i na solinátor a vše se tak řídí, měří a dávkuje dohromady z jednoho místa. Toto zařízení kromě pH, měří i ORP, který udává zdraví prospěšnost a dezinfekčnost vody. Na základě všech těchto údajů dochází automaticky k úpravě bazénové vody. Vše můžete sledovat a ovládat na přehledném grafickém displeji v češtině nebo pomocí integrované Wi-Fi přes aplikaci v chytrém zařízení. Součástí je samozřejmě i pH sonda a ORP sonda, které je potřeba také kalibrovat minimálně jednou měsíčně.

Cena dávkovací stanice + spínání: 25 000 Kč

Šipka
Máte dotaz? Napište nám.
Hned se Vám ozveme.
Odesláním souhlasíte s bezpečným
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023 - Plastové Bazény .eu - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Obrázky a barvy mohou být pouze ilustrační. Uvedené ceny jsou bez 15% DPH. TOPlist