Zeptejte se, rádi poradíme ->
Automatická úprava vody v bazénu
Automatická úprava vody v bazénu
Pro ty, kteří nechtějí ručně měřit kvalitu vody v bazénu, což se dělá hlavně kapičkovým testerem, tak máme automatická zařízení, které se o práci postarají za vás. Od úpravy pH po celý systém automatického řízení.
Cena: od 17 500 Kč
Zaslat nabídku

Hlavním krokem k ulehčení si práce s vodou v bazénu je přechod na takzvanou slanou vodu, kdy se díky elektrolýze soli voda automaticky dezinfikuje. (poznámka: slanost v moři je cca osmi až deseti násobně vyšší). Tím vám odpadá práce s chlorováním bazénu, díky čemuž i ročně ušetříte, protože sůl se z vody nevypařuje. Pak už si jen musíte hlídat hlavně pH vody. To můžete klasickým kapičkovým testerem a v případě špatných hodnot dolít do bazénu většinou pH – mínus, protože většina v ČR má tvrdou vodu. Tato bezchlorová úprava vody v bazénu do země je určena pro všechny, kterým vadí klasický chlor nebo mají problém s ekzémy a pokožkou, protože slaná voda jí akorát prospěje.

Cena autochloru na slanou vodu: 17 500 Kč

 

Automatická úprava vody a pH v bazénu

Pokud se vám často stává, že se před vstupem do bazénu nesprchujete nebo jednoduše se u vašeho bazénu „dveře netrhnou“ a máte často hodnoty pH špatné, tak si můžete pořídit slanou vodu s automatickým hlídáním a dávkováním pH.

Nejnáročnějším zákazníkům tak nabízíme zařízení VA SALT SMART C15 včetně pH sondy + kvalitní bazénové mořské soli + kanystru pH minus na 5 litrů. Vše pak řídíte na tomto zařízení dohromady z jednoho místa a můžete ovládat na přehledném digitálním displeji v češtině, jehož ovládání je jedno z nejpřehlednějších a nejlehčích na trhu. Zařízení navíc hlídá koncentraci soli v bazénu a má ochranu proti přetížení a přehřátí. Je voděodolné s vysokým stupněm krytí IP65. pH sondu je potřeba minimálně jednou měsíčně kalibrovat. Kalibrační roztok je součástí dodávky.

  • Pro bazény o maximálním objemu 50 m3
  • Napájení: 230 V
  • Produkce chloru: 15g / hod
  • Vše vyrobeno v EU

Cena: 33 500 Kč

 

Kompletní úprava pH vody v bazénu se vyplatí u vytíženějších bazénů.

Šipka
Máte dotaz? Napište nám.
Hned se Vám ozveme.
Odesláním souhlasíte s bezpečným
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Plastové Bazény .eu - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Obrázky a barvy mohou být pouze ilustrační. Uvedené ceny jsou bez 12% DPH. TOPlist