Zeptejte se, rádi poradíme ->
Protiproud
Protiproud
Vestavěný protiproud s výkonem 71 m3/hod nebo 95 m3/hod. Je možné regulovat intenzitu proudu vody a přisávání vzduchu přímo zevnitř bazénu. To vše na trysce, která je též směrově nastavitelná.  
+ cena včetně zapojení
Cena: 27 900 Kč
Zaslat nabídku

Kvalitní vestavěný protiproud značky Hanscraft Flow Jet 3000 nebo 5000. Nabídne výkon 71 m3 / hod. Ale můžeme nabídnout i protiproud o výkonu 95 m3 / hod.

Základem protiproudu je velmi výkonné čerpadlo, jehož součástí jsou také uzavírací ventily, ale i čelní maska a tlačítka samotného spínače. Ty doplňuje funkce přisávání vzduchu a elektropneumatického spínání. Díky tomu je samozřejmostí jak regulace samotné intenzity proudu vody, tak i intenzity přisávání vzduchu.

Součástí protiproudu je tryska o průměru 40 milimetrů, která je směrově nastavitelná. Umístěna je v čelním krytu tohoto zařízení, a tak nabízí nejenom maximální bezpečnost, ale i pohodlné ovládání přímo z bazénu – díky pneumatickému snímači, který je v čelním krytu umístěn taktéž. Z hlediska technických požadavků je pro provoz nezbytná zásuvka na 380V. V případě, že nemáte, tak nás prosím kontaktujte.

Klíčové vlastnosti:

  • Napětí: 400 V nebo 230 V
  • Maximální výkon: 71 m3 / hod nebo 95 m3 / hod
  • Příkon: 2,2 kW nebo 4 kW
  • Obsahuje spínací a jistící elektro rozvaděč
  • Průměr trysky: 40 mm

Předmontážní sada protiproudu:

  • Cena: 14 500 Kč
  • Použije se v případě, že chcete instalovat protiproud až někdy později. Pak je tato částka odečtena z ceny protiproudu.
Šipka
Máte dotaz? Napište nám.
Hned se Vám ozveme.
Odesláním souhlasíte s bezpečným
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Plastové Bazény .eu - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Obrázky a barvy mohou být pouze ilustrační. Uvedené ceny jsou bez 12% DPH. TOPlist