775 756 757
Ze začátku jsme měli strach s řešením všeho na dálku, ale ve finále jsme ušetřili spoustu času a s ničím nebyl problém. Bazén... Číst dále
Petr H. | Jihlava | Set č.3
Po prostudování konkurečních nabídek jsme si zvolili vaší firmu z důvodu nejlepší ceny. Bazén zatím máme jen krátce, ale jsme spokojeni... Číst dále
Jiří a Anna P. | Chrudim | Set č.4
1. Zadejte si poptávku, 2. My pošleme kalkulaci, 3. Doprava ZDARMA

Skořepinové bazény za bezkonkurenční poměr kvality a ceny

U nás probíhá výroba skořepin bazénů tak, abychom splnili i ty nejpřísnější normy současnosti. Venkovní bazény do země (se zastřešením i bez) vyrábíme již více než 15 let. Našim zákazníkům chceme nabídnout bezkonkurenční poměr kvality a ceny.

Chtěli jsme věci začít dělat jinak a protože jsme zaznamenali, že má množství prodejců problém při betonování schodů, rozhodli jsme se jejich chyby neopakovat. Prodáváme speciálně vyztužené schody, které není nutné podbetonovávat. Výhodou je snížení množství defektů, ale také nižší cena za stavební práce.

 

Chcete si pořídit bazén? Skořepina barevné a tvarové stálosti je to pravé pro vás!

Skořepina bazénu je vlastně plastová forma položená do země. Jaké jsou výhody všech našich bazénů v portfoliu a v čem je unikátní výroba skořepiny bazénu od naší společnosti?

  • Bazény jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu, který má životnost až 50 let.
  • Bazény jsou vysoce odolné vůči nehostinným podmínkám, jako mrazům, povětrnostním vlivům i slunečnímu záření (-40°C až +150°C).
  • Jestliže chcete plavat v bazénu například s protiproudem nebo ve slané vodě, nemusíte se díky odolnosti plastové skořepiny bazénu bát mechanického poškození.
  • Naše skořepina (bazén) se vyznačuje barevnou, tvarovou stálostí a 100% pevností svárů díky nejmodernější švýcarsko - švédské technologii.

Našim zákazníkům prodáváme pouze nejlepší bazénové skořepiny, bazén je vždy optimálně zaoblen, čímž umožňuje nejlepší možnou cirkulaci vody při filtrování.

 

Zvýhodněné bazénové sety

Oválné bazény

Obdélníkové bazény

Kruhové bazény

Bazénové sety Oválné bazény Obdélníkové bazény Kruhové bazény


Kolik stojí bazénová skořepina? Nabízíme kalkulaci zcela zdarma

Nabízíme různé rozměry bazénů, stačí si jen vybrat. Běžnými velikostmi jsou 4x3 m, 5x3 m, 6x3 m, 7x3 m a 8x3 m, vyrábíme však také bazény na míru. Od rozměrů se odvíjí cena, kterou vám rádi zašleme v rámci nezávazné kalkulace zcela zdarma.

Nakoupit u nás můžete za zvýhodněnou cenu také příslušenství. Nabízíme veškeré nadstandardní vybavení pro kopané bazény a do kalkulace rádi zahrneme produkty dle vašeho přání, ať už se jedná o halogenové či LED světlo, úpravnu na slanou vodu či protiproud a ohřev vody nebo šachtu na technologie.

 

Skořepinový bazén namontujeme ZDARMA všem po celé ČR

Nejen, že vám dokážeme levně a kvalitně dodat skořepinový bazén různých tvarů (obdélník, ovál, kruh) a rozměrů na míru, ale také vám je namontujeme ZDARMA všem po celé ČR.

Nechcete platit za zajíce v pytly? Přečtěte si recenze a zkušenosti našich klientů!

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

Chtěla jsem Vám tímto moc poděkovat se skvělou spolupráci, nadstandardní komunikaci a perfektně odvedenou práci. Z bazénu máme ohromnou radost a těšíme se na první tempa. Spolupráce s Vaší firmou byla radost, což je v dnešní době stále zřídka kdy k zažití. Číst dále
Jitka L. | Radotín (Kosoř) | 5x3x1,5m
Nechali jsme si udělat bazén kompletně na míru. A vše bylo splněno nad očekávání... Číst dále
Jarmila P. | Mělník | Set č.6 na klíč
TOPlist