Zeptejte se, rádi poradíme ->

Skořepinové bazény za bezkonkurenční poměr kvality a ceny

U nás probíhá výroba skořepin bazénů tak, abychom splnili i ty nejpřísnější normy současnosti. Venkovní bazény do země (se zastřešením i bez) vyrábíme již více než 15 let. Našim zákazníkům chceme nabídnout bezkonkurenční poměr kvality a ceny.

Ukázky našich skořepinových bazénů

Chtěli jsme věci začít dělat jinak a protože jsme zaznamenali, že má množství prodejců problém při betonování schodů, rozhodli jsme se jejich chyby neopakovat. Prodáváme speciálně vyztužené schody, které není nutné podbetonovávat. Výhodou je snížení množství defektů, ale také nižší cena za stavební práce.

Máme poslední volné termíny na léto 2024, navíc ještě s garancí za letošní ceny. Napište si o nezávaznou kalkulaci zde. Odpovíme ještě dnes.

>
Materiál TOP kvality
s životností až 50 let
>
99,8% kladných hodnocení naší firmyzáruka kvality
>
Desítky let ověřený plast od německé firmy Röchling či IMG
>
Bazény s maximální teplotní odolností (-40°C, až +150°C)
>
Barevná i tvarová stálost, odolnost vůči mechanickému poškození
>
Nejpřísnější atesty na pitnou vodu a barevnou UV stabilizaci

Vyrábíme bez příplatku tyto barvy skořepinových bazénů:

Barva vody ve světle modrém bazénu Světle modrá
Barva vody v bílém bazénu Bílá
Barva vody v šedém bazénu Šedá

Chcete si pořídit bazén? Skořepina barevné a tvarové stálosti je to pravé pro vás!

Skořepina bazénu je vlastně plastová forma položená do země. Jaké jsou výhody všech našich bazénů v portfoliu a v čem je unikátní výroba skořepiny bazénu od naší společnosti?

  • Bazény jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu, který má životnost až 50 let.
  • Bazény jsou vysoce odolné vůči nehostinným podmínkám, jako mrazům, povětrnostním vlivům i slunečnímu záření (-40°C až +150°C).
  • Jestliže chcete plavat v bazénu například s protiproudem nebo ve slané vodě, nemusíte se díky odolnosti plastové skořepiny bazénu bát mechanického poškození.
  • Naše skořepina (bazén) se vyznačuje barevnou, tvarovou stálostí a 100% pevností svárů díky nejmodernější švýcarské technologii.

Našim zákazníkům prodáváme pouze nejlepší bazénové skořepiny, bazén je vždy optimálně zaoblen, čímž umožňuje nejlepší možnou cirkulaci vody při filtrování.

Kolik stojí bazénová skořepina? Nabízíme kalkulaci zcela zdarma

Nabízíme různé rozměry bazénů, stačí si jen vybrat. Běžnými velikostmi jsou 4x3 m, 5x3 m, 6x3 m, 7x3 m a 8x3 m, vyrábíme však také bazény na míru. Od rozměrů se odvíjí cena, kterou vám rádi zašleme v rámci nezávazné kalkulace zcela zdarma.

Nakoupit u nás můžete za zvýhodněnou cenu také příslušenství. Nabízíme veškeré nadstandardní vybavení pro kopané bazény a do kalkulace rádi zahrneme produkty dle vašeho přání, ať už se jedná o halogenové či LED světlo, úpravnu na slanou vodu či protiproud a ohřev vody nebo šachtu na technologie.

 

Skořepinový bazén namontujeme ZDARMA všem po celé ČR

Nejen, že vám dokážeme levně a kvalitně dodat skořepinový bazén různých tvarů (obdélník, ovál, kruh) a rozměrů na míru, ale také vám je namontujeme ZDARMA všem po celé ČR.

Nechcete platit za zajíce v pytly? Přečtěte si recenze a zkušenosti našich klientů!

Šipka
Máte dotaz? Napište nám.
Hned se Vám ozveme.
Odesláním souhlasíte s bezpečným
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Plastové Bazény .eu - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Obrázky a barvy mohou být pouze ilustrační. Uvedené ceny jsou bez 12% DPH. TOPlist